אודות

אני טובה דוד

אהבתי הגדולה, אחרי משפחתי, היא ללמוד וללמד.

הסיפור שלי, הוא סיפורה של מי שההוראה היא חלק מה- D.N.A שלה. סיפור על מורה ומחנכת בנשמתה, הפועלת מתוך תחושת שליחות. ואז, יום בהיר אחד, קרה בבית הספר שבו לימדתי, אירוע שבעקבותיו הייתי חייבת לחשב מסלול מחדש.

מהר מאוד הבנתי שנפלה לידי הזדמנות לשינוי. בזכות המשפחה המדהימה שלי והודות לתכונות אופי כגון התמדה, נחישות, יוזמה ויכולת למידה מהירה, כמו גם אחריות אישית, עוצמה פנימית וחוסן אישי, אני נמצאת היום במקום שבו אני רוצה וצריכה להיות.

לפני כעשור, פרשתי ממערכת החינוך העל-יסודית, לאחר שמילאתי בה תפקידים רבים והקמתי את מכון טובי"ת לפיתוח ההון האנושי בארגונים, המתמחה בהנעת א.נשים, עובדים ומנהלים לצמיחה אישית וארגונית.

המסר שלי הוא שגם מהמקום  הנמוך ביותר, ניתן לקום ולעשות שינוי. את הבשורה הזו אני מביאה לעולם. מזמינה אתכם להצליח, ארגונים כאנשים, יחד איתי.

התפיסה המקצועית שלי היא הוליסטית. אני מאמינה שכדי לבצע שינוי אישי ו/או ארגוני, יש להסתכל בראש ובראשונה על האדם. הוא ליבו של כל ארגון. כשאני מרצה בפני קהל, אני רואה קודם כל אנשים. גם בזום רואים אצלי את הברק שבעיניים. לא פלא. הרי אני כל-כך אוהבת את מה שאני עושה. ההרצאות שלי מרתקות והמידע מוגש בליווי מצגת ובגובה העיניים.  אני חוקרת בנשמתי ושואבת השראה מעולמות תוכן מגוונים.

מכל עולמות התוכן הללו, באמצעות מודל יישומי ייחודי לדיוק פנימי שפיתחתי, מודל טובי"ת, אני מסייעת לארגונים ואנשים ליצור שינוי תפיסתי ולהניע את עצמם לפעולה מתוך מחויבות פנימית להצלחה. 

מזמינה אתכם להצליח, ארגונים כאנשים, יחד איתי.

השכלה

B.A בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה

אוניברסיטת תל אביב

תעודה בגישור ובהנחיית קבוצות

האוניברסיטה הפתוחה

M.A במדיניות ציבורית

אוניברסיטת תל אביב

לימודי המשך בניהול והתנהגות ארגונית

אוניברסיטת תל אביב

גלריה