ייעוץ אישי

ממוקד. מדויק. מניע למצוינות.

"אל תחפשי איך ננעלת, מצאי מה ישחרר אותך".

עדי אביטל-רוזין

אני מאמינה

בכוח הנשי. אנחנו "המין החזק", אבל לפעמים אנחנו לא יודעות לעצור לרגע ולבקש תמיכה. אנחנו מרגישות שאם לרגע נוריד את הרגל מהגז, הכל יתפרק. בסופו של דבר , יש לזה מחיר אישי. אני כאן לומר לך, שזה בסדר לקחת לעצמך פסק זמן לבדוק מה באמת חשוב לך, על מה תרצי לוותר ואת מה תרצי לשמר ולשפר וללוות אותך בדרך להשגת המטרה. אני בטוחה ששינוי במעגל אחד של חייך ישפיע לחיוב על שאר תחומי החיים ועל שביעות הרצון הכללית שלך.

הערך
האישי
שלך

כשאת עומדת בפני שינוי מקצועי או בפני קושי בקבלת החלטה על הדרך, את רוצה להצליח. את רוצה לעשות זאת עם מישהי שתסתכל לתוך הנשמה שלך, תראה אותך באמת, תלווה אותך בדרך ותעטוף את כל התהליך הזה בניסיון אישי עשיר ובהשכלה אקדמית מגוונת. אשמח להיות המנטורית שלך. מורה, מלווה, מדריכה. תקבלי ממני מחויבות מלאה לתהליך ותרוויחי ממנו ערך עצום שילווה אותך גם בשנים הבאות.

התהליך שנעבור יחדיו

מותאם לך אישית. בין אם את נמצאת בצומת דרכים מקצועי, מועסקת כשכירה, נמצאת בין עבודות, בחל"ת או בעלת עסק עצמאי. לאחר שיחה קצרה שבה נבחן יחד כיצד אוכל לסייע לך, נקבע פגישת ייעוץ אחת. משך הפגישה יהיה בין שעה לשעתיים. אם תרצי להמשיך נוכל לקבוע פגישות נוספות. תוכלי בכל שלב לפרוש מהתהליך. אני קשובה לצרכייך וזמינה להתייעצות טלפונית לכל אורך התהליך.

"אל תתני לרעש של הדעות של אחרים להשתיק את הקול הפנימי שלך". סטיב ג'ובס

מנהיגות שינוי

בעידן של אי-ודאות

אני מאמינה 

שאת כמנהלת, את ודאי חווה אתגרים יום-יומיים בעבודתך. משבר הקורונה הציף קשיים ייחודיים אצל נשים, בעיקר במקצועות שוחקים ובתפקידי ניהול. הכלים הניהוליים והאישיים שלך עומדים עכשיו במבחן. אולם, גם אם המצב הזה נכפה עלייך, את יכולה לייצר הצלחה שלא חשבת עליה ולמנף אותה לטובתך.

הערך האישי שלך

בין אם את בחל"ת, בין עבודות או מחפשת כיוון מקצועי, הניסיון שצברתי במהלך השנים בליווי נשים בתהליך שינוי, יסייע לך לחשוב מתוך תבונה רגשית. לזהות את הנקודה הקריטית, לעבד אותה ולנהל את הסיטואציה קוגניטיבית ורגשית בצורה מדויקת וממוקדת, אישית עבורך.

התהליך שנעשה יחד

בתהליך הייעוץ והליווי האישי, תעברי שינוי תפיסתי פנימי ואישי, כלים יצירתיים וחשיבה יצירתית, יהפכו עבורך את המציאות הכאוטית להזדמנות מטאורית ברמה האישית, המשפחתית והמקצועית.

אני מאמינה 

שאנחנו נמצאות עכשיו בתקופה מטורפת של שינויים גלובאליים ומקומיים ברמה ובאינטנסיביות שלא ידענו כמותה . קיים קושי אמיתי לקבל החלטה בתנאי חוסר ודאות, ובמציאות שמשתנה במהירות האור.. בין אם את מעוניינת בשינוי מקצועי, נמצאת בחל"ת או בין עבודות, או מעוניינת למצוא כיוון מקצועי שיעניק לך סיפוק ואנרגיות גבוהות, תוכלי לעשות זאת רק אם תתמקדי ותדייקי את רצונותייך ושאיפותייך.

הערך האישי שלך

כל דבר טוב שהשגת בחייך, היה גם בזכות תמיכה אישית שקיבלת. בתהליך שתעברי איתי תקבלי שותפה לדרך. אני אדע "לקרוא אותך", לחזק ולהניע אותך לפעולה, להגשמת המטרה שלך, בלי לוותר על מה שחשוב לך.

התהליך שנעשה יחד

את מוזמנת למקד ולדייק מחדש את החלום שלך ולעבור תהליך של קבלת החלטות, המשלב בין הראש ללב. תקבלי "רוח גבית" בדמות כלים מנצחים התפורים אישית למידותייך ועוצמה פנימית שתניע אותך קדימה.

אני מאמינה 

שאת, כבעלת עסק עצמאי, חווה מידי פעם "רכבת הרים" רגשית, במיוחד בתקופה הנוכחית של עידן הקורונה. אני רואה בתקופה הזו הזדמנות עצומה להתפתחות אישית ועסקית. אם תשאלי באומץ את השאלות הנכונות ותבחני את החוזקות שלך ושל העסק שאת מנהלת בזכוכית מגדלת, תוכלי לצמוח ולהוביל את עצמך להצלחה.

הערך האישי שלך

כשאת מגשימה חלום, ההשפעה לטובה ניכרת על כל תחומי חייך. עם זאת, כבעלת עסק עצמאי, אני יודעת שלפעמים זה מתיש לעשות את המסע הזה לבד, למרות שאין מספק ממנו. הליווי האישי שלי יבטיח שתקבלי פתרונות יצירתיים לסיטואציות שאת מתמודדת עימן, תכנית לפיתוח העסק ולא פחות חשוב, תמיכה רגשית.

התהליך שנעשה יחד

את מוזמנת לעבור איתי תהליך של ייעוץ וליווי אישי. מה זה אומר? לאחר שיחה קצרה שבה נבדוק היכן את נמצאת ולאן את שואפת להגיע, אוכל להציע לך מעטפת תמיכה מקצועית בשני היבטים:

העצמה והנעה קדימה. נכין תכנית לקידום העסק שלך ונשלב בה כלים יישומיים, שיניעו אותך קדימה מתוך עוצמה פנימית. 

נבנה נוכחות דיגיטלית באמצעות מצגת, דף נחיתה או דף פרסום לעסק שלך.

לקוחות ממליצות